Restaurace

Svatby

Pro Vaší pohádkovou svatbu.

Oslavy

Pro nezapomenutelnou oslavou.

Firemní akce

Naprostý klid a soukromí.

Školení

Školení, na které budete vzpomínat.

Restaurace

Naše stylová restaurace s otevřeným krbem je dokonalým místem pro vaše speciální akce. Ať už plánujete svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní událost, naše kuchyně vám nabízí vynikající speciality české i mezinárodní kuchyně. Přátelská a profesionální obsluha, spolu s atmosférou útulného prostředí, zaručí, že se u nás budete cítit příjemně a vaši hosté budou spokojeni.

Kapacita a prostory

Restaurace má maximální kapacitu 30 míst, což ji činí ideální pro menší až středně velké akce. V letních měsících je navíc k dispozici také terasa, kde si můžete vychutnat naše speciality pod širým nebem.

Otevírací doba

Naše restaurace je otevřena výhradně pro svatební hostiny, rodinné oslavy a firemní akce. Pro veřejnost nevaříme, ale jsme připraveni otevřít naše dveře pro vaši speciální událost po předchozí domluvě. Pro rezervace a další informace nás prosím kontaktujte na tel. č. 603 818 577 nebo 775 066 759.

Cateringové služby

Kromě možnosti uspořádat akci přímo v naší restauraci nabízíme také profesionální cateringové služby. Připravíme pro vás studené občerstvení dle vašich přání a doručíme ho na vámi určené místo. Rádi pro vás uspořádáme raut včetně komplexního servisu, který zahrnuje obsluhu, nápoje a dopravu. Naše služby jsou známé svou profesionalitou a příznivou cenou, což vás jistě mile překvapí.

Pokud hledáte perfektní místo pro vaši příští svatbu, oslavu nebo firemní akci, restaurace na Statku Dvůr Karolín je zde pro vás. Kontaktujte nás a domluvte si termín pro vaši nezapomenutelnou událost.