Jezdecká stáj

Stáj Karolín

Perfektní místo pro ustájení Vašich koní, projížďky pro veřejnost již nenabízíme.

Jezdecká stáj se nachází v areálu dvora a její služby byly k dispozici našim hostům i ostatním zájemcům o jízdu na koni a jezdecký sport po předchozím objednání. Pod dohledem naší instruktorky mohli návštěvníci absolvovat výcvik pro začátečníky nebo vyjížďku do přírody pro pokročilejší. Hostům, kteří se chtěli věnovat výuce jízdy na koni, byla k dispozici venkovní jízdárna. Bohužel, v současné době není možné se na projížďky na koních objednat a nabízíme pouze ustájení Vašich koní.

Jezdecká stáj vznikla v roce 1997 rekonstrukcí jedné z hospodářských budov. Ve stáji se nacházelo 12 prostorných boxů s napáječkami. Nejen naši koně, ale i koně majitelů, měli k dispozici kromě kvalitního ustájení a dobré péče také rozsáhlé výběhy. Ustájení koní bylo jednou ze služeb, které jsme nabízeli. Ustájit svého koně si u nás v době svého pobytu mohli i hoteloví hosté.

Pro děti, které dávaly přednost hraní a skotačení venku, jsme měli dětské hřiště (houpačky a skluzavku). Rodiče nemuseli mít o své děti strach, neboť žádná frekventovaná silnice se v bezprostřední blízkosti nenacházela.